Płatność i dostawa

Płatność

przy odbiorze
– w siedzibie firmy w Bochni, ul. Kazimierza Wlk. 1 – należność za zamówienie, odbiór bezpłatny
– w momencie dostarczenia przesyłki – należność za zamówienie plus koszt przesyłki regulują Państwo przy odbiorze paczki.
Płatność przelewem
– przedpłata na konto bankowe – należność za zamówienie plus koszt przesyłki PEKAO SA nr konta: 43 1240 5208 1111 0000 5480 0641
W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz numer zamówienia.
Przelew powinien być zaksięgowany na koncie najpóźniej w dniu nadania paczki. W przypadku braku wpływu na konto, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do dnia zaksięgowania wpłaty.
W przypadku przedpłaty na konto przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy, pomija się koszt wysyłki. 

Dostawa

Wszystkie produkty wysyłamy w zabezpieczonych paczkach. Paczka zostaje nadana najpóźniej ostatniego dnia roboczego wynikającego z terminu realizacji zamówienia. Korzystamy z usług firm kurierskich, które powinny dostarczyć przesyłkę następnego dnia roboczego po jej nadaniu. Po nadaniu przesyłki przez firmę Studio G, pozostaje ona w rękach przewoźnika. Od momentu nadania do momentu dostarczenia przesyłki adresatowi obowiązują zasady i regulaminy przyjęte w danej firmie przewozowej. Na koszt wysyłki składa się opłata za doręczenie, usługa pakowania oraz usługa logistyczna. Przed odbiorem paczki należy zwrócić uwagę, czy nie nosi ona śladów wskazujących na jej uszkodzenie lub otwarcie. W przypadku mechanicznego uszkodzenia towaru lub niezgodności z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl